אודות

Safe TB פתרונות מתקדמים עבור הפקות קולנוע וטלוויזיה, וארכיון וידאו נגיש בענן.
ל Safe TB צוות מקצועי וזמין עם תשתית אינטרנט מהירה ומערכות ייעודיות.
הפתרון המלא עבור הפקות בארץ ובעולם לגיבוי, המרה והפצה של וידאו מקצועי באיכות גבוהה.
החברה מנוהלת על ידי שלום לחיאני, איש וידאו עם למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום הפוסט פרודקשיין, האחסנה והגיבוי.
לנוכח ההתפתחות המהירה בתחום המצלמות, והעלייה המתמדת באיכות ובמשקל קבצי הווידאו, יש צורך בפתרון קבוע, מקצועי וארוך טווח, לאחסון הקבצים ההולכים וגדלים עם אפשרות לקבל עוד ועוד מהם, וכל זאת בלי להיכנס להוצאות גדולות ובלתי צפויות.
תחום קבצי הווידאו הוא עולם בעל יתרונות עצומים, אבל הוא דורש הבנה ושיטת עבודה יעילה ובטוחה על גבי מערכות ייעודיות ומקצועיות.
לכן רתמנו את ניסיוננו ופיתחנו שירות הדואג להוריד מלקוחותינו את כל הדאגה לצד הטכני המקצועי, במטרה להבטיח שקט, ביטחון וזמן כדי לספר סיפור טוב..
אנו נותנים פתרון של תהליכי עבודה בעולם של קבצים, ללא צורך ברכישה או השכרה של ציוד ייעודי, ללא חומרה ותוכנה במשרדי ההפקה, ללא תלות בבית פוסט כזה או אחר בעלויות יקרות מאוד, וללא תלות באנשי צוות הפקה, בשטח ובסוף יום הצילום.
Safe TB מספקת שירות ניהול מקצועי של: קליטת חומרים בסוף כל יום צילום, גיבוי כפול, המרה ואחסון שלהם, מעריכת האופליין, דרך האונליין עד להגעה להקרנה ולהפצה.
שיטת העבודה של Safe TB מקטינה את הוצאות הפוסט בעשרות אחוזים, מונעת הוצאות בלתי צפויות במהלך ההפקה, ונותנת שקט וביטחון לאנשי ההפקה מול הבלתי צפוי בעולם המדיה בכלל ובתחום קבצי ה-HD/2K/4K/GoPro ועוד… בפרט.
כל זה מפנה זמן יקר לצוות ההפקה, לבמאי ולעורך, ומאפשר למשרד ההפקה לשלוט בצרכים המתבקשים סביב חדר העריכה, הגרפיקה, האנימציה והאון-ליין.